Giuseppe Verdi: Don Carlo v priamom prenose cez Live-Stream.

21.01.2012 13:17

 

V nedeľu 22. januára 2012 o 16:45 môžete na stránke bavorskej Staatsoper Mnichov  www.staatsoper.de  pozerať operu Giuseppe Verdiho Don Carlo na internete cez live stream v skvelom speváckom obsadení: Jonas Kaufmann, René Pape... diriguje Asher Fisch.

 

Tu je link k predstaveniu.

 

www.bayerische.staatsoper.de/861-bXNnX2lkPTE0MDkw-~Staatsoper~bso_aktuell~aktuelles_detail.html


Podmienkou je širokopásmové pripojenie k internetu, ako je DSL. Video je k dispozícii s 600 a 1000 kb prenosu v dvoch kvalitách, ktoré sa automaticky prispôsobené jednotlivým údajom užívateľov internetu. Uistite sa, že ste si nainštalovali najnovší Flash Player!

 

 Chcem poradiť, ak máte obmedzený počet prenesených dát, napríklad u mobilných internetov, tak je možné, že váš mesačný paušál prenesených dát miniete už pri prvom dejstve, preto je dobré pozerať na internete, ktorý má neobmedzený počet prenesených dát.

 

 

 

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

Kalendárium: August21. augusta 1896 sa narodila americká sopranistka

Queena MARIO.
---------------------------------------------

21. augusta 1836 sa v Teatro Nuovo v Neapole konala premiéra opery

Betly

talianskeho skladateľa

Gaetana Donizettiho

 

Slávnostný koncert k otvoreniu

95. sezóny Opery SND 2014/2015

Kinoprenos opery

 Počet návštev stránky: 680 769

 

Google Pagerank                  

priamy link na sledovanie prenosu:

Bayerische Staatsoper LIVE

Ankety

 

Hlasujte v niektorej z ankiet na

Opera Slovakia

a vyjadrite svoj názor.

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk