Predpredaj lístkov na aprílový koncert Piotra Beczalu je už spustený

03.02.2014 20:55

 

Bratislava

 

Agentúra Kapos spustila predaj na aprílový koncert vynikajúceho poľského tenora Piotra Beczalu, ktorý sa na Slovensku predstaví po prvýkrát na svojom sólovom koncerte  v Slovenskom národnom divadle.

 

 

 

Piotr Beczala je v súčasnosti uznávaný ako jeden z hlasovo najpôsobivejších a najžiadanejších lyrických tenoristov. Diváci a kritika ho oceňujú nielen pre krásu hlasu, ale aj pre vrúcne stvárnenie každej postavy. Naši milovníci opery ho už mohli vidieť vďaka prenosom z Metropolitnej opery v Lucii Di Lammermoor (Edgardo), Manon Lescaut (Des Grieux), Rigolettovi (Vojvoda s Mantovy), Eugenovi Oneginovi (Lensky) a 8. februára ho v prenose z MET majú možnosť uvidieť  ako Princa v Rusalke, čo mimochodom bude jedna z árii, ktoré zaspieva aj v Bratislave.

 

Sezónu 2013-14 odštartoval dvoma premiérami: Lenským v Eugenovi Oneginovi (P. I. Čajkovskij) v Metropolitnej opere a Alfredom (G. Verdi, La Traviata) v milánskej La Scale a potom sa vrátil do USA, kde spieval Princa v Dvořákovej Rusalke v MET (premiéra 23.1.2014) a Gustava III v Maškarnom bále (G. Verdi).

 

V Európe zaspieva Rodolfa (G. Puccini: Bohéma) v Paríži a hlavné úlohy vo Faustovi (Ch. Gounod) a v Hoffmannových poviedkach (J. Offenbach) vo Viedni. Okrem toho bude koncertovať v Berlíne, Mníchove, Baden-Badene, Londýne, Prahe i Bratislave s vyvrcholením na festivale v Salzburgu.

 

 

 

Piotr Beczala sa narodil v južnom Poľsku a hlasový výcvik absolvoval na Akadémii múzických umení v Katowiciach. Prvé angažmán získal v Krajinskom divadle v Linzi a v roku 1997 sa stal členom súboru opery v Zürichu. Odvtedy už je doma na všetkých významných svetových scénach a koncertných pódiách.

 

Na koncerte v Bratislave zaspieva populárne árie zo svetovej opernej literatúry, ako aj slávne árie z operiet, ktoré sú aj obsahom jeho najnovšieho CD, ktoré sa v zahraničí predáva s obrovským úspechom.

 

Viac informácii o koncerte a umelcovi na

www.kapos.sk

 

Ceny vstupného

VIP kategória: 160 €

1. kategória: 99 €

2. kategória: 79 €

3. kategória: 59 €

4. kategória: 39 €Ako nás informoval organizátor koncertu, kategória VIP je už vypredaná a taktiež sa je pre veľký záujem vypredávajú vstupenky ostaných kategórií, preto odporúčame záujemcom o tento koncert, aby si vstupenku zaobstarali čo najskôr.

 

 

Pre čitateľov Opera Slovakia ponúkame jedinečnú 20% zľavu,

ktorú získate exkluzívne len TU...

 

 

 

Koncert Piotra Beczalu

Slovenské národné divadlo, Bratislava, nová budova

25. apríla 2014 o 19.30 h

 

Český národný symfonický orchester

Dirigent: Łukasz Borowicz

 

Vstupenky na www.kapos.sk  www.ticketportal.sk
www.navstevnik,sk a pokladnice Slovenského národného divadla

 

 

 

Pripravil: Ľudovít Vongrej

Zdroj: Kapos.sk

Článok zaradený do: Operné správy

 

 

Diskusná téma: Predredaj lístkov na aprílový koncert Piotra Beczalu je už spustený

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

Kalendárium: August21. augusta 1896 sa narodila americká sopranistka

Queena MARIO.
---------------------------------------------

21. augusta 1836 sa v Teatro Nuovo v Neapole konala premiéra opery

Betly

talianskeho skladateľa

Gaetana Donizettiho

 

Slávnostný koncert k otvoreniu

95. sezóny Opery SND 2014/2015

Kinoprenos opery

 Počet návštev stránky: 680 769

 

Google Pagerank                  

priamy link na sledovanie prenosu:

Bayerische Staatsoper LIVE

Ankety

 

Hlasujte v niektorej z ankiet na

Opera Slovakia

a vyjadrite svoj názor.

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk