16. ročník Dňa narcisov - prvý výsledok Z Bratislavy

14.04.2012 13:49

 

Bratislava

 

V piatok, 13. apríla, sa uskutočnil 16-ty ročník Dňa narcisov, jedinej verejno–prospešnej finančnej zbierky Ligy proti rakovine. Prostredníctvom posolstva „13. apríla môže pomôcť každý“ oslovovala Liga proti rakovine širokú verejnosť s prosbou nielen o finančnú, ale i morálnu podporu prejavom spolupatričnosti všetkým, ktorí bojujú s rakovinou.

 

 

 

 

O účinnosti posolstva svedčí aj prvý neoficiálny výsledok zbierky Dňa narcisov za Bratislavu zhmotnený vo finančnom vyjadrení v sume 202 200. 31,- EUR!

Vzhľadom na náročnosť sčítania a overovania údajov bude presný a oficiálny výsledok známy približne v polovici budúceho týždňa a výsledok zbierky za celé Slovensko cca do mesiaca odo dňa jej konania.

 

Možnosť podporiť Deň narcisov je stále aktuálna prostredníctvom:

 

 -SMS* správy s ľubovoľným textom na číslo 848 v sieti všetkých mobilných operátorov v termíne do 16. apríla 2012

 

 -dobrovoľného finančného príspevku na účet zbierky č. 2629740400/1100 do 23. apríla 2012

 

Cena 1 SMS je 2 €. Operátori odvedú na zbierku celú túto sumu a samotné zaslanie SMS zákazníkovi nespoplatňujú.

 

 

 

Priamo v Deň narcisov sa Liga proti rakovine stretla s veľkým prekvapením v podobe obdržania hodnotného vecného daru od anonymného darcu.

 

 

Rozhodol sa podporiť toto podujatie naozaj originálne - unikátnym šperkom v tvare narcisu vyrobeného zo žltého a ružového zlata ozdobeného prírodnými žltými a bezfarebnými diamantmi. Radi by sme sa s verejnosťou podelili o zážitok z tohto umeleckého diela, zároveň jeho vystavením vzdali hold darcovi a verejne mu poďakovali. Z tohto dôvodu bude šperk od 17. do 22. apríla vystavený na autosalóne v Inchebe, kde bude možnosť pozrieť si ho. O ďalšom naložení s darom bude LPR informovať po ukončení výstavy.

 

 

 

Liga proti rakovine už po 16-ty krát ďakuje všetkým prispievateľom, dobrovoľníkom, partnerom i anonymnému darcovi šperku za prejavenú podporu. Len vďaka nej môžeme pokračovať v prospešných programoch, zmysluplných aktivitách, ktorých cieľom je pomáhať onkologickým pacientom, pôsobiť v oblasti podpory klinických a výskumných projektov, pôsobiť na poli prevencie a poradenstva pre širokú verejnosť.

 

 

13. apríla mohol pomôcť každý a mnohí z Vás túto možnosť využili.

Liga proti rakovine vyslovila všetkým veľké

Ďakujeme!

 

www.lpr.sk

 

 


 

 

Opera Slovakia sa do tejto akcie zapojila nielen tým, že sme prispeli, ale aj mediálnym partnerstvom. Teší nás, že táto verejná zbierka si našla podporu širokej verejnosti a vyzbierané prostriedky sú vždy vynaložené efektívne a skvalitňujú životy mnohých ľudí.

 

 

súvisiace články

Deň narcisov 2012: ,,13. apríla môže pomôcť každý''

Liga proti rakovine ďakuje za podporu: ,,koncert vďaky 2012,,

 

 

 

Diskusná téma: 16. ročník Dňa narcisov - prvý výsledok Z Bratislavy

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk