KONTINUITY V. s Františkom Livorom.

22.11.2011 18:27

 

Bratislava

 

Kontinuity je názov jedinečného stretávania sa divákov so slovenskými opernými spevákmi, ktorí písali slovenskú opernú históriu. Na tomto veľmi príjemnom stretnutí si speváci spolu s moderátorom zaspomínajú na svoj čas strávený na opernej scéne.

 

František Livora / Rodolfo / Bohema

Kontinuity V. , nám tentokrát ponúkajú stretnutie so slovenským operným spevákom, tenorom Františkom Livorom, ktorý pôsobil niekoľko sezón na javisku Opery SND, ale aj na javiskách západoeurópskych operných scén. Autor a moderátor stretnutia pán Jaroslav Blaho si tohto významného tenoristu pozval pri príležitosti nedávneho životného jubilea umelca.

Matiné, Foyer Novej budovy SND, nedeľa 27. november 2011 - 10:30
Autor a moderátor matiné: Jaroslav Blaho
Hostia: Richard Šveda, Michal Hýrošš, Jana Kohútová

Pri príležitosti životného jubilea umelca som pripravil rozhovor s Františkom Livorom, ktorý bude onedlho uverejnený na stránke Opera Slovakia.

 

Pripravil: Ľudovít Vongrej / 22. novembra 2011 / Bratislava     


 

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk