Pridajte sa k nám a spoznajte svet opery.

 

Slovenský spravodajsko – publicistický operný portál Opera Slovakia je zameraný hlavne na prehľad operného života na Slovensku, ale aj na zaujímavosti z operného diania vo svete. Táto webstránka funguje od 1. augusta 2011, facebooková stránka bola zaregistrovaná 12. januára 2011.

 

Na tomto priestore sa zhromažďujú informácie o opere, slúži ako priestor pre fanúšikov a priaznivcov opery, ako zdroj informácií pre divákov, umelcov, rôzne inštitúcie, študentov a pre široké spektrum ľudí, ktorí tieto informácie potrebujú na rôzne účely.

 

Na Slovensku je to prvý a jediný operný portál, ktorý mapuje slovenskú opernú kultúru, prináša rozhovory so špičkovými opernými hviezdami, Aktuality, správy, informuje o novinkách...

 

Opera Slovakia prináša zaujímavé Rozhovory, pohľady, komentáre.

 

V časti Recenzie, prečítali sme nájdete recenzie na operné premiéry, koncerty a iné operné podujatia, ale aj prehľad článkov a publikácií z iných médií.


 

Prehľad článkov z iných médií nájdete aj v časti Operný mediálny monitoring.

 

Študentské publikácie je priestor na prezentáciu názorov, úvah, prác, recenzií... nádejných muzikológov, dramaturgov, hudobných vedcov...

 

V časti Hudobná inzercia môžete bezplatne zadať svoj hudobný inzerát, ktorý sa týka hudby nielen klasickej, ale hudby všeobecne.

 

Vytvorili sme pre vás facebookovu kolekciu stránok, na ktorých si môžete vypočuť vybrané časti opier Spoznávajte operu. Na stránkach sa môžete pohybovať aj bez registrácie na facebooku.

 

Ak vás zaujímajú rôzne udalosti, výročia a podobne, nájdete ich v časti Kalendárium, ktoré je zostavované pre túto stránku ako jediné operné Kalendárium na Slovensku.

 

 

Obsah stránky sa denne aktualizuje. Vaše pripomienky a názory čakáme na emailovej adrese: redakcia@operaslovakia.sk


 

Opera Slovakia je informačným webovým portálo občianskeho združenia Opera Slovakia. Havným cieľom občianskeho združenia Opera Slovakia je podpora šírenia slovenskej opernej kultúra na Slovensku a v zahraničí s presahom do iných žánrov klasickej hudby. Predsedom združenia je Ľudovít Vongrej.

 

Opera Slovakia, o.z.

Predseda a štatutár: Ľudovít Vongrej

IČO: 42354901

DIČ: 2023938741

Sídlo: Adámiho 26, 841 05 Bratislava

Tel. č.: +421907818876

email: operaslovakia@gmail.com

 

 

 

 

Prajem vám príjemne strávený čas na tejto stránke.

 

                           Ľudovít Vongrej, šéfredaktor OS

 

                                  

                                                          

 

 

Naše úspechy

Diskusná téma: O nás

Vyborna stranka

Redisa 05.04.2013
Konecne naozaj skvela stranka o tomto zanre. VDAKA.

operaslovakia

verny citatel 09.01.2012
AKo som natrafil na stranku operaslovakia tak som na nej kazdy den, vzdy mam co citat supeeeeeeeer stranka :-)

Re:operaslovakia

Opera Slovakia 29.01.2012
Ďakujeme :-)

Pridať nový príspevok

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk