Študentské publikácie

 

Náš operný portál ponúka tento priestor pre nádejných recenzentov, publicistov, muzikológov, pre študentov, ktorí by radi publikovali svoje práce, úvahy, pohľady, alebo recenzie. Priestor Študentské publikácie by mal slúžiť na postupné zoznamovanie sa budúcich publicistov s mediálnou komunikáciou, preto prosím čitateľov o ohľaduplnosť a pochopenie.

 

Tému si určí každý sám. Môže to byť napr. hodnotenie podujatia, predstavenia, alebo koncertu, pohľad na dielo a podobne.

Práce budú uverejnené vždy pod menom prispievateľa. Publikované budú až po prečítaní a posúdení viacerých členov redakcie. Za celý obsah publikácií (gramatika, forma, obsah...) zodpovedá autor textu.

Vaše práce nám zasielajte na adresu : redakcia@operaslovakia.sk
do predmetu mailu uveďte: SP

Študentské publikácie

04.03.2012 08:22
  Ponúkame vám hodnotenie prvej premiéry opernej inscenácie Štátneho divadla v Košiciach. Publikácia vyšla z pera mladej študentky estetiky Daniely Petrovskej. Premiéra sa konala 2. marca 2012 v historickej budove Štátneho divadla v Košiciach. Portál Opera Slovakia ponúka...

Diskusná téma: Študentské publikácie

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk