Hudobný katalóg

 

Katalóg slovenských umelcov, hudobných telies, rôznych hudobných inštitúcií a organizácií. Pridajte sa do Hudobného katalógu na Opera Slovakia a prezentujte sa prostredníctvom webstánok, profilov, či iných prezentácií. Opera Slovakia ako jediný webový portál monitoruje kompletné slovenské operné dianie a je navštevovaný slovenskými aj zahraničnými čitateľmi, organizáciami, inštitúciami, agentúrami, médiami...

 

 

 

Do Hudobného katalógu sa môžu zaradiť rôzne orchestre, jednotliví inštrumentalisti, dirigenti, vokálne skupiny klasicej hudby všeobecne. Výnimku tvoria speváci, kde zaraďujeme čisto operných spevákov, keďže sme operný portál a radi by sme zmapovali webové stránky operných spevákov. Katalóg budeme priebežne zasielať umelckým agentúram domácim, aj zahraničným.

 

viac informácii na:

Email: marketing@operaslovakia.sk

Te. č. +421 907818876

 

 

Hudobný katalóg

 

Dirigenti

 

Operné speváčky

 

Operní speváci

 

 Inštrumentalisti

 

Orchestre

 

Vokálne skupiny

 

Hudobné inštitúcie a organizácie

 

 

 

Podmienky pridania do Hudobného katalógu Opera Slovakia nájdete TU...

 

 

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk