Re:Re:psycho

Robert 27.04.2013
Za 1000 eur je permanentka na premieru Vaša ;-) potrebujem si prilepsit k zlemu platu vdaka ktoremu nemozem chodit ani do viedne ani do ciech. mna by viac tesilo keby sa wagner hral vo vlasti- ci sa hra inde a ako to mi je zatial ukradnute, kedze patrim k spolocenskej spodine
ano zakazal som priatelom a kolegom ist na Wagnera lebo nemam zaujem na tom aby sa im sprotivil na cely zivot. To Vás pobavilo? Mna v podstate tiez kedze som sa roky tesil ze raz niekoho blizkeho vezmem na Wagnera a mozno ho to aj zaujme. Som absolutne presvedceny ze nikto z mojho okolia by nieco taketo nestravil a to so mnou ludia chodia do opery radi cas od casu. Ale ja viem, my obycajni smrtelnici sme pre Vás len nechapavi sedlaci. To som uz davno pochopil z tych recenzii.
prosim Vás nechodte na mna s menami ako Konwitschny a Neuenfels. minimalne druhy menovany by mal zajst vyhladat odbornu pomoc
Nikde som netvrdil ze zrovna na Vás tento transvestizmus nezaposobi, ale skuste sa vcitit do 90 % osadenstva v auditoriu, ked si nejaka panicka precita v bulletine dej a bude pocas predstavenia sledovat titulky a ked sa pokusi dat to do suvisu s cirkusom na javisku, myslite ze ju to nadchne? akurat ju rozboli hlava. ked sa nebodaj vyberie do Opery aj niekto z mladsej generacie a bude vystaveny tym istym nezmyslom, myslite si ze sa na Wagnera vrati? V ludoch to vyvola zmätok a Wagnerovu reputaciu to zabije. ale Vás desiatich kritikov a scestovanych odbornikov na cele s panom ungerom to vynesie do nebies, takze Heil dir zagars!!!

Pridať nový príspevok

                 

 

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk