Operná diva Montserrat Caballé je v poriadku

24.10.2012 21:19

 

Agentúra LE MONDE PRODUCTIONS, ktorá je usporiadateľom bratislavského koncertu slávnej sopranistky Montserrat Caballé vydala dnes vyhlásenie v ktorom sa uvádza, že koncert v Bratislave sa uskutoční.

 

 

Včera sa v médiách a agentúrach objavili informácie o tom, že operná speváčka Montserrat Caballé mala ľahkú mozgovú mŕtvicu. Stalo sa tak deň po jej koncerte v Jekaterinburgu v Rusku, kde následkom zdravotných ťažkostí spadla a zlomila si rameno. Vzápätí na to sme sa skontaktovali s jej agentom. "Pani Montserrat Caballé je síce momentálne v nemocnici v Barcelone, ale je v poriadku," znelo jeho oficiálne vyjadrenie. Zároveň dodal, že pani Caballé je silná žena plná energie, takže nevidí dôvod, prečo by mala rušiť koncerty na december tohto roka.

 

Montserrat Caballé musela zrušiť koncerty, ktoré mala najplánované len v najbližších dňoch. Aj napriek nepríjemným okonostiam sa na Slovensku objaví 15. decembra, kde ju čaká veľkolepý koncert s orchestrom mesta Bratislavy Capella Istropolitana pod taktovkou dirigenta Josého Collada. Lístky sú v predaji prostredníctvom siete Ticketportal.

 

LE MONDE PRODUCTIONS

organizátor koncertu M. Caballé v Bratislave

 

 

článok zaradený do: Operné správy

 

 

 

Diskusná téma: Operná diva Montserrat Caballé je v poriadku

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok

Opera Slovakia

Vážení čitatelia, v týchto dňoch prebieha vopred avizovaná výstavba nového webu www.operaslovakia.sk. Z tohto dôvodu môže byť obmedzený prístup k obsahu na našom webe a preto prosíme o zhovievavosť až do úspešnej finalizácie. Práce spojené s prechodom na nový web a tým pádom aj možné obmedzenie prístupu k obsahu webu potrvajú cca 1-2 týždne. V prípade, že budete potrebovať konkrétny článok, poskytneme Vám ho vo formáte pdf., stačí nás kontaktovať na adrese redakcia@operaslovakia.sk. Dúfame, že vám nespôsobíme žiadne komplikácie a zároveň sa za toto krátke obmedzenie ospravedlňujeme. Ďakujeme za porozumenie a veríme, že aj na novom webe Opera Slovakia strávite príjemný čas čítaním zaujímavých informácii z domáceho aj zahraničného operného života.

S pozdravom tím redakcie

Opera Slovakia.

 

Zasielanie noviniek emailom

 

Noc hudby a koncert mladých operných talentov

 

Kalendárium: August21. augusta 1896 sa narodila americká sopranistka

Queena MARIO.
---------------------------------------------

21. augusta 1836 sa v Teatro Nuovo v Neapole konala premiéra opery

Betly

talianskeho skladateľa

Gaetana Donizettiho

 

Slávnostný koncert k otvoreniu

95. sezóny Opery SND 2014/2015

Kinoprenos opery

 Počet návštev stránky: 680 769

 

Google Pagerank                  

priamy link na sledovanie prenosu:

Bayerische Staatsoper LIVE

Ankety

 

Hlasujte v niektorej z ankiet na

Opera Slovakia

a vyjadrite svoj názor.

 

Kontakt

Ľudovít Vongrej - šéfredaktor redakcia@operaslovakia.sk